NEUVĚŘITELNĚ STRAŠIDELNÉ VYPRÁVĚNÍ

Dobrý den!

Jestli sháníte jednoduchý a praktický návod, jak sklízet úspěchy při práci na vlastním znemožnění, gratulujte si. Jste na správném místě. Tohle fakt někdy zkuste, není to zas až tak moc náročné. Stačí vymyslet přiblblé téma a trapas je na světě. Vylepšit to už moc nejde, čím déle nad tím sedím, tím hůř to vypadá. Bojím se, že kdo to přečte, už se víc nevrátí. Ne ze záhrobí, ale na tento web.

Mojewebka.cz spojnicí se záhrobím?

Přečtěte si mé vyprávění a budete žasnout, že jsem se ještě nezbláznil.
Považuji za zvláštní, že kolem mojí osoby se stále něco podivného děje. Ale něco opravdu podivného. Neskutečného. Nadpřirozeného. A od doby, kdy jsem začal provozovat svůj web, se to divné dění znásobilo.

Skoro k smíchu, ve stínu tohoto, pak vypadá stěžování těch, kteří byli odposloucháváni, nahráváni, sledováni a pak kompromitováni, ponižováni a zesměšňováni. Na to všechno si člověk zvykne a stane se to pozvolna součástí jeho života. Ale na pravidelně se opakující paranormální jevy si nezvyknete, ani co by se za nehet vlezlo. Nejhorší na tom je, že se žádná příhoda nestane dvakrát, ale pokaždé je to nějaká novinka.

Nevím, koho pořád někde v záhrobí baví vymýšlet něco nového, aby člověku tu vstaly hrůzou chlupy na těle, jindy mu po zádech přeběhl mráz a ondy mu zase ztuhla krev v žilách tak děsně, že by se v dotyčném krve nedořezal. Člověk musí být velmi obezřetný, aby mu rozum nezůstal stát, aby pořád věděl, která bije, k tomu zůstal při smyslech a měl stále všech pět pohromadě.

Předpokládám, že tohle mi nikdo nebude věřit, ale okolnosti mne donutily podělit se o celkem hrůzostrašný zážitek. Kdybych to neudělal, nevím, jak by se mi vedlo… A i když mi to nikdo neuvěří, mám důkazy, že se něco moc zvláštního přihodilo. Je mi fuk, jestli někdo prohlásí, že ty důkazy jsou podvrh a že takhle hloupou fotomontáž odhalí i malé dítě. Já se prostě bojím.

Kdo je slabší nátury, ať raději dál nečte… To už máte lepší podívat se, co nového se událo v Ordinaci. Tam to je taky horror, dokonce už několik let. Ale: Nic vám nehrozí. Maximální újma, kterou můžete utrpět je, že zjistíte, že tam nelze objednat vyšetření, ba ani operace. Prostě s tou vymknutou kyčlí musíte zaběhnout k obvoďákovi, nedá se nic dělat. V mém případě jde ale o život a holou existenci…

Ti odolnější mohou (ovšem na své riziko) číst dál.

Co a jak se vlastně přihodilo

Před dvěma týdny do redakce Vyždímáno&Pověsit dorazil poštou hrůzostrašný plakát. Když jsem ho prohlížel, jímal mě děs. Pokud nemáte strach, klepněte na tlačítko:

K plakátu byl přiložen průvodní dopis, při jehož čtení mě obešla hrůza nejméně pětkrát dokola. Než jsem dočetl, zešedivěl jsem. Štěstí, že to není moc vidět, vlasy mám velmi řídké a velmi krátce střižené. Hůř by bylo, kdybych byl černovlasý kudrnáč, to by mne manželka s dětmi ani nepoznali.

V tom průvodním dopisu stálo:

Neženou mě peníze, ale strach!!!

Jal jsem se plnit úkoly, které jsem dostal. Nedělám to pro peníze, jen se bojím slibovaných sankcí.

 • Bod 1/ jsem splnil tím, že jsem v tomto příspěvku zveřejnil plakát.
 • Bod 2/ to už byl oříšek, jak mám psát na adresu, kterou neznám? Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem požadovaný dokument odeslal někam a hned potom jsem zapomněl adresu.
 • Bod 3/ těžké bylo sehnat popelník na doutníky. Zbytek jsem zvládl a ustanovení o zákazu mytí obličeje jsem dokonce překročil o jeden den. Bály se mě děti. To jsem si odpočinul, panečku.
 • Bod 4/ lovil jsem v paměti dlouho, předlouho. A najednou mi vytanula vzpomínka na příhodu z dob mého bezstarostného mládí. Dočtete se za chvilku.
 • Bod 5/ čin, který mne vystaví nepopsatelnému posměchu veřejnosti, popisuji níže. Jsem plně přesvědčen, že čin je dostačující. Zveřejním totiž zcela neuvěřitelnou příhodu z mé temné minulosti a bezstarostného mládí, která vysvětluje, proč si  záhadné síly ze záhrobí vybraly právě mne.
 • Bod 6/ jsem připraven, nemám jinou možnost. Nechci za žádnou cenu zažít muka popsaná v bodě 7/.
 • Bod 8/ až mne přestanou bolet záda, vypůjčím si někde motyku, místo pro kopání jsem již nalezl. Je to kousek od Arnoštovic a při hledání jsem nalezl i promoklého pokémona, což považuji za štěstí.

Děsivé tajemství odhaleno!

Zažil jsem před mnoha lety celkem děsivou událost: kamarád, vášnivý příznivec záhadologie, mystičnologie a tajemnologie mi řekl, že půjde fotit v noci do lesa, potřebuje prý něco moc zvláštního vyzkoušet… Přemlouval mne, ať jdu s ním, že uvidím něco tak strašidelného, až z toho zešedivím.

Nešel jsem s ním, protože tenkrát jsem se ještě přece jen trochu bál o barvu svých vlasů. A v noci s foťákem do lesa? Co je to za nesmysl? Kdyby mě tam někdo přepadl a okradl, kdo mi co dá? Zrazoval jsem ho, ať ani on tam nechodí, ale on řekl, že to zkusí, že tam musí, že ho tam cos pohání a nutí. A dále mi sdělil, že kdyby se náhodou nevrátil, tak mám pokračovat v jeho šlépějích. Je totiž na cestě k odhalení tajemství, proč se kolem Arnoštovic děje tolik záhadných událostí…

…samozřejmě se nevrátil a když jsem ho pak hledal, můj nález byl strašnější, než by kdokoli čekal! Na lesní mýtince stál na stativu jeho fotoaparát s vybitou baterií, on tam stál zkamenělý a s rukama schoulenýma kolem těla… Prostě hrůza!

Když jsem fotoaparátu dobil baterii, nalezl jsem na paměťové kartě jedinou fotografii. Bylo zde zaznamenáno, co se na té mýtině sběhlo: Tancují zde strašidla, druh tance jsem identifikoval jako mazurku pozpátku s trojitým pukrletem mezi výměnami! Takhle děsně složitý tanec už se dnes netančí… Jaká hrůzná událost se na tomto místě kdysi mohla přihodit, že se sem strašidla vrací? To se mi dodnes honí hlavou a já ne a ne na to přijít.

Přemýšlel jsem tenkrát, jestli mám tu tragédii zveřejnit, ale nenašel se nikdo, kdo by do podivného případu vnesl trochu světla. Tak jsem si to nechal pro sebe… Teď teprve lituji, že jsem tak učinil, mohl jsem se vyhnout svým současným potížím, to jsem si jist. Nezbylo, než to všechno zveřejnit a vyměnit jedny potíže za druhé.

Stane se oběť temných sil terčem posměchu?

Dva týdny jsem si lámal hlavu, jak se vyhnout veřejnému výsměchu. Dva týdny jsem odkládal to zveřejnění a po celou dobu jsem měl smůlu smůlovatou! Nic se mi nedařilo, byl jsem mrzutý, začaly mě bolet záda, dostal jsem záhadnou nemoc a v zaměstnání mě nikdo nepovýšil. Peníze mi po dva týdny nikdo neposlal, okolo srdce jsem neměl hřejivý pocit z vykonaného dobrého skutku (taky jsem kvůli té smůle žádný neudělal, ačkoli je jinak dělám denně) a mému okolí se začaly dít záhadné věci.

 • Několik politiků obvinila policie a nikdo z nich neví, proč, když nic neprovedli. (!!!)
 • Opoziční politici se rozhodli načůrat do písku vítězi voleb, aby si tam nemohl hrát (!!!)
 • Jednoho známého málem několikrát za sebou přejelo auto, když se vracel z hospody (!!!)
 • Jedné paní v Heřmaničkách na nádraží ujely během jednoho dne všechny vlaky na Tábor (!!!) Teprve později se ukázalo, že chtěla jet na Benešov a to až druhý den.
 • Tato událost má za následek zrušení pokladny v Heřmaničkách; v pondělí už tam lístek nekoupíte.
 • V Arnoštovicích se stala bouračka přímo u kostela a právě v době, kdy tam nejelo žádné auto (!!!)
 • Nevyhrál jsem v Účtenkovce. A já s těmi penězi počítal na Vánoce. (!!!)
 • Manželka dostala deštník, který byl tak drahý, že ho ani nemůže nosit do deště, aby se vlhkem nepoškodil (!!!)

… a další a další, pořád jen ta hrozná smůla…

Došlo mi, že nemám jinou možnost. S těžkým srdcem jsem se odhodlal k tomu těžkému a nejistému kroku: Našel jsem v archivu ten hrůzostrašný snímek, porovnal jsem jej s plakátem… Tančící postavy na obou obrázcích jsou téměř identické.

Obrázek zveřejňuji zde:

A to je (můj) konec. Doufám, že jste to přežili a děkuji za vytrvalost!

P.S.1: Aby byla podaná informace kompletní, schází doplnit, co se stalo s fyzickým pozůstatkem mého kamaráda, který zkameněl. Coby kamenný trpaslík se již nevyskytuje v místě svého zkamenění, nýbrž na zahrádce jisté K.F., na kterou jsem tenkrát podal trestní oznámení z důvodu neoprávněného přemístění nalezené věci, znásilnění a únosu. Všechna pátrání v této věci byla po několika dnech zastavena, stejně jako bylo zrušeno trestní stíhání paní K.F., kterážto vypověděla, že trpaslíka nabyla legálním způsobem a předložila zfalšovaný doklad o koupi od nepoctivých stánkařů z nejmenované tržnice v německém příhraničí.

P.S.2: Stromy kolem lesní mýtinky již vzaly též za své, co neponičil před lety Kyrill, to letos dokonal Herwart.

P.S.3: Vývraty pořezal na špalíky majitel lesa. Palivo z těchto stromů vykazuje podivné vlastnosti: při štípání špalíků se ozývá tiché sténání štípajícího a louče, když shoří, již nelze znova použít. Prostě zmizí. Záhada.

Děkuji za pozornost!

(Chcete-li jakkoli reagovat na obsah příspěvku, otevřete si záložku Napište… Děkuji.)

Příspěvek byl publikován v rubrice neu(o)věřitelné se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.