VÝROBA VELIKONOČNÍ DEKORACE

Dobrý den!

Mám vždycky radost z toho, když mohu někomu předat zkušenosti, jak má něco udělat. A aby se i příjemce mých rad mohl radovat z výsledku, je bezpodmínečně nutné, aby byl ten návod přehledný, srozumitelný, názorný. Návod, který jsem vyráběl dceři do školy na jakýsi vyučovací předmět je nejen návodem, jak něco vytvořit, ale i vzorem, jak má takový návod vypadat. Odkaz na návod naleznete na konci tohoto příspěvku. Chtěl jsem ho dát už sem, ale vy byste si to nepřečetli celé, hned byste se vrhli na ten návod. A už byste se nevrátili dočíst ten zbytek.

Velikonoce jsou sice daleko, ale je třeba začít shánět suroviny. Je třeba nakácet v lese dřevo, které pak doma pořežeme na palivo. Zbydou nám piliny, což je jedna z hlavních surovin.

Ač to vypadá nevinně, je to trochu adrenalinový zážitek. Máte-li v hlavě piliny, je nanejvýš nutné chránit hlavu vhodnou pokrývkou (šátek uvázaný na babku, event. rádiovka)! V opačném případě vám hrozí, že dopadnete stejně, jako já (viz poslední obrázek návodu). Zabránit tomu můžete jen, pokud si přečtete několik mých příspěvků. Jejich seznam je v pravém bočním panelu; těžko doporučit, kterým máte začít. Všechny jsou skvělé, protože jsem je psal já.

Teď už dám pokoj a můžete jít prohlížet .

A nezapomeňte se kouknout taky semhle

tam je další návod na tvoření!!! A je ještě lepší!!!

P.S.: Zprvu jsem nechápal, proč mi paní učitelka ručních prací přestala odpovídat na pozdrav, ale teď už je mi to jasné: Závidí, že umím takhle dobře zpracovávat návody a navíc jsem manuálně nesmírně zdatný. Možná se obává i toho, že příští rok nastoupím na její místo. Já bych to tam třeba i vzal, co bych ale ty děti učil zbytek roku?

(Chcete-li jakkoli reagovat na obsah příspěvku, otevřete si záložku Napište… Děkuji.)

Příspěvek byl publikován v rubrice Co se nikam nehodilo se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.