MAŠKARY 2018 ARNOŠTOVICE

Dobrý den!

Konečně jsem udělal ten slibovaný prohlížeč z maškar. To je od 17.2.2018 pouze o devět měsíců a devět dnů později. Čekal jsem na nápad. Když nepřišel, udělal jsem to tak, jak jsem to chtěl udělat už v březnu. A je to.

Po kliknutí na náhledový obrázek se na nové záložce otevře prohlížeč MAŠKARY 2018 V ARNOŠTOVICÍCH

Ten samý prohlížeč je umístěn i v přehledném seznamu maškarních prohlížečů za minulá léta s názvem ARNOŠTOVSKÉ MAŠKARY. Odkaz najdete v pravém bočním panelu. To je takový ten svislý seznam vpravo a uvádím to pouze pro ty, kdož minulé prohlížeče minuli a nebo si je chtějí dát znova. Třeba jen tak pro porovnání.

Veškeré fotky, které se mi podařilo poshánět, jsou nadále bez jakýchkoli úprav na mojí Zoneramě, jde odtud i stahovat.  Naleznete je zde

Návštěvy hlaste předem!

U mě doma, ne na Zoneramě a ne na mojí webce, to dá rozum. Na ty může každý kdykoli. Pokud by se náhodou stalo, že bych měl za své počínání přebírat nějakou státní cenu, vyznamenání nebo jakékoli jiné ocenění, prosím, neříkejte nikomu, kde bydlím. Jsem bedlivě hlídán a chráněn naším hlídacím kocourem, který se pravidelně pohybuje v blízkém okolí. Tento čas též využívá k doplnění tukových zásob a k vykurýrování ze zranění získaných v bitvách o přízeň koček; v této době bývá nevrlý a velmi nedůtklivý. V prvním jde zásadně po brýlích! (platí i pro Slonkovou s Kubíkem). Toto nechť vezmou na vědomí všichni, kterým by se snad náhodou ten prohlížeč nelíbil a chtěli mě z toho důvodu navštívit.

P.S.: taky mám obavu, aby s někým neodešla evidenční fena Barča, jejíž práce spočívá v tom, že neomylně a přesně registruje kolemjdoucí a jejich výskyt hlásí ostrým a životu nebezpečným štěkotem. Štěkot lze krátkodobě zastavit (a život si zachránit) pouze piškotem podaným skrz plot. Tohle píšu hlavně proto, abyste nosili v kapsách ty piškoty. Kdo to má pořád kupovat.

(Chcete-li jakkoli reagovat na obsah příspěvku, otevřete si záložku Napište… Děkuji.)

Příspěvek byl publikován v rubrice o společenském dění v Arnoštovicích se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.