STÁHNĚTE SI KALENDÁŘ 2019!

POKUD JSTE PŘI HLEDÁNÍ KALENDÁŘE KE STAŽENÍ ZABLOUDILI SEM, VĚZTE, ŽE KALENDÁŘ NA ROK 2021 SE NACHÁZÍ V JINÉM MÉM PŘÍSPĚVKU. TEN SE NACHÁZÍ NA TOMTO ODKAZU:

STÁHNĚTE  SI  KALENDÁŘ  2021!

Ale budu rád, když si přečtete text, kterým jsem tenkrát vydání kalendářů na rok 2019 okomentoval.

Dobrý den!

Abych pořád do něčeho nevrtal, tentokrát mám něco pro šikovné ruce. Chcete-li si doma s dětmi vyrobit originální měsíční kalendář na rok 2019, můžete zkusit některý ode mě. Vytisknete (nebo necháte vytisknout), stačí na to obyčejný kancelářský papír A4. Pak to dáte svým capartům domalovat. Můžete tam ale nalepit i fotky…

Stačí

už jen sešít (nebo nechat svázat do kroužkové vazby). V případě nouze to lze svázat i provázkem po vyseknutí děr kancelářskou děrovačkou. Doporučuji vyztužit záda kalendáře pevným kartonem stejné velikosti. Nezapomeňte na očko pro zavěšení. A máte pro někoho praktický a pěkný dárek.

Co za to?

Tady u mě nic. Osobní data nesbírám, nezpracovávám, neprodávám, do soukromí nelezu, s reklamami neotravuju. Když pro mě budete chtít něco udělat, tak udělejte tohle: něco si tady přečtěte a nebo prohlídněte. Nabídka je v pravém bočním panelu a není tam nic infekčního. Když se vám to bude líbit, tak to pošlete dál… A když ne, tak stačí za rok nakouknout, jestli tady nemám kalendáře na 2020.

Kalendáře jsou ve formátu PDF, malý objem dat a pohodlně se to tiskne. Po kliknutí na náhledový obrázek se vám otevře nová záložka, odkud lze buď stahovat a nebo rovnou tisknout.

Kalendář 2019 naležato:

otevře soubor ke stažení či k tisku

 

Kalendář 2019 nastojato:

otevře soubor ke stažení či k tisku

 

Nevynechejte moje PéeSka:

P.S.1:  Chcete-li zažít po zbytek dne štěstí, přečtěte si aspoň dva moje příspěvky. Chcete-li mít štěstí týden, upozorněte na existenci mojí webky sedm známých. Chcete-li mít štěstí měsíc, pošlete emailem odkaz na moji webku aspoň dvanácti přátelům, kteří umí číst. Chcete-li být šťastni po zbytek života, občas nakoukněte na moji webku. No,… můžete taky zkusit pořídit si medvídka mývala. Ale co vím, tak to ještě nikomu nepomohlo.

P.S.2: Abych zas tak moc nezdržoval: Pan František si stáhl a vytiskl kalendáře. Nepřečetl si ani jeden příspěvek a až do večera se pekloval s těmi kalendáři. Chtěl to dát svému klukovi, aby tam něco namaloval. Protože neměl štěstí, sešil kalendáře se zpřeházenými stránkami a kluk mu navíc všechno počmáral a potrhal. A tak všechno zmuchlal a vyhodil. Když to druhý den tisknul znova, došel mu v tiskárně inkoust. Byl už velmi rozčilený, protože se mu nedařilo a zase to všecko musel vyházet. Z toho rozrušení zapomněl upozornit své známé na existenci mojí webky. Do týdne se mu porouchala tiskárna a ohnula se mu sešívačka. Jeho posledních dvanáct přátel ho do měsíce opustilo. Naštvali se, že jim neposlal odkaz na moji webku a oni neměli co číst. Navíc přišli o možnost vytisknout si kalendáře. Aby to nebylo všechno, opustila ho manželka, neb jí nevoněl jeho nový medvídek mýval. A vzala s sebou pryč i kluka. Teprve koncem ledna, když takhle jednou seděl sám se svým medvídkem mývalem u počítače, začetl se ze zoufalství do příspěvků na mojí webce. Mýval zůstal chvíli bez dozoru, Františkovi utekl a už se nikdy nevrátil. František hned druhý den vyhrál ve sportce. Manželka se mu vrátila hned, jak se to dověděla. Kamarádi se to dověděli časem taky a zase se začali k němu hlásit. Každý mu daroval na usmířenou novou sešívačku plnou nábojů. Vidíte? Pro Františka nakonec dopadlo všechno dobře. Měl to ale jen tak tak! …A jestli vás ani tohle nepřesvědčilo, tak si trhněte nohou. 🙂

Děkuji za pozornost! ZK

(Chcete-li jakkoli reagovat na obsah příspěvku, otevřete si záložku Napište… Děkuji.)

Příspěvek byl publikován v rubrice Co se nikam nehodilo se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.