PLÁCANICE

Dobrý den!

Jelikož jsem už dlouho nic nenapsal a tím pádem ani nezveřejnil, musím se aspoň trochu připomenout. Ze světa jsem nezmizel, ale měl jsem zvlhlý prach a nestřílelo mi to. Což zároveň neznamená, že mám nasušeno a odteď půjde rána za ranou.

Ten čas jsem využil k jiným důležitým věcem, a například taky k tomu, abych se zamyslel, jak s tou mojí webkou dál. Při tom přemítání jsem jen tak mimoděk zabrousil k četbě toho, co jsem doposavad vysmolil a zveřejnil a musím říct, že pocity jsem měl trochu smíšené. Nadělal jsem spousty chyb, které teď budu pracně napravovat. Jsou to vlastně povětšinou jen takové plácanice…

Kde?

Tak třeba tam, kde jsem vrtal do politiky. Reagoval jsem na aktuální dění. Tak čtrnáct dní to bylo fajn, pak ale ty aktuality upadly v zapomnění a dnes? Málokdo si vzpomene, o co vlastně v konkrétních případech šlo, takže to přestalo být srozumitelné. Vše je překryto vrstvami prachu a přes nějž se navršily další aktuality, na které toho napadal ještě celý štos.

A tak to budu muset skoro všechno přepsat a nebo aspoň upravit. Což zase pro změnu neznamená, že už nepřibyde nic dalšího.

Aby čtenářům lépe utíkalo čekání na to přepsání (já už vidím, jak se na to všichni třesete), tak přikládám jeden odkaz – vyrobil jsem pár obrázků.

Najdete je tadyhle: https://www.zonerama.com/zklima/plácanice

A toť zatím vše.

P.S.1: Kdyby se vám obrázky nelíbily, tak mi to nepište. Musel bych předělávat i ty. A to se nedá stihnout. Za chalupou hromada nepořezaného a nepoštípaného dříví a už mi volala paní Zima, co prej jako dělám, teďka přes léto? No, coby. Koupu se v bazénu a přepisuju zbacaný příspěvky, přece. Dříví musí počkat.

P.S.2: Zima bude letos tuhá, tak se na ni připravte. Jak to vím? Pokaždé, když mám v květnu hotové palivo na příští zimu, rouhám se: “Jen se ukaž, paní Zimo, já jsem na Tebe připravený!” A potom sníh ukazujeme dětem v televizi a na internetu. (Nechá se taky naškrabat v neodmrazeném mrazáku.) Letos nemám ani polínko. Tak si myslím, že mě pěkně vosolí. Ta zima.

Nevíte, kde se nechají levně koupit teplé kabáty v rodinném balení? A důchodky ve velikostech 32, 38, 39, 42. Pokud možno ty se zipem vpředu.

Děkuji za pozornost a tentokrát i za rady.

 (Chcete-li jakkoli reagovat na obsah příspěvku, otevřete si záložku Napište… Děkuji.)

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Co se nikam nehodilo, Fotky&Obrázky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.